Pristatymo sąlygos

1. Prekių pristatymas atliekamas siunčiant prekes Pirkėjo nurodytu adresu arba į nurodytą paštomatą. Pirkėjas garantuoja, kad su užsakymu buvo pateiktas visas teisingas pristatymo adresas bei kita informacija, reikalinga prekės pristatymui. Jei dėl neteisingų pristatymo adreso duomenų atsiranda papildomų pristatymo išlaidų, Pirkėjas prisiima išlaidų atsakomybę.

2. Pristatymą atlieka trečiosios šalys, kurios veikia pagal savo sąlygas. Pardavėjas nėra atsakingas už trečiųjų šalių veiksmus. Pardavėjas neatsako už pristatymą ir vėlavimą dėl force majeure aplinkybių.

3. PRISTATYMAS LIETUVOJE

Pristatymas Lietuvoje vykdomas LP EXPRESS ir OMNIVA paštomatais. Įsigytos prekės išsiunčiamos per 1-2 d.d. Pristatymas įprastai trunka apie 1-3 d.d. Pirkėjui nenurodžius LP EXPRESS arba OMNIVA paštomato adreso, į kurį nori gauti prekes, prekės išsiunčiamos į artimiausią paštomatą pirkimo metu pateiktam adresui. Pristatymo paslaugos teikiamos už papildomą mokestį – 2,51 Eur. Iškilus klausimams kviečiame susisiekti el. paštu info@prasmingadovana.lt