Privatumo politika

“Prasminga dovana” (duomenų valdytojas) gerbia Jūsų privatumą ir įsipareigoja saugoti jį, laikydamasis šios Privatumo politikos (toliau – Politika) nuostatų. Politika galioja ir yra taikoma “Prasminga dovana” klientams, kitiems suinteresuotiems asmenims, interneto svetainės www.prasmingadovana.lt ir “Prasminga dovana” paskyrų socialiniuose tinkluose lankytojams.

Politikoje pateikiama informacija apie tai, kokie Jūsų asmens duomenys tvarkomi, tvarkymo tikslai, teisinis duomenų tvarkymo pagrindas, asmens duomenų saugojimo laikotarpiai ir kita informacija, kurią reikalauja pateikti galiojantys teisės aktai.

Ši Politika netaikoma internetiniame puslapyje www.prasmingadovana.lt ir mūsų paskyrų socialiniuose tinkluose pateikiamoms nuorodoms į kitų asmenų tinklalapius, todėl mes rekomenduojame atskirai pasidomėti minėtų tinklalapių privatumo politikomis ar taisyklėmis.

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų internetinį puslapį ir/ar socialinių tinklų paskyras. Jei turėsime pagrįstų abejonių, kad tvarkome asmenų, kurie yra jaunesnio amžiaus nei nurodyta šioje Politikoje, duomenis, mes pašalinsime šių asmenų duomenis iš duomenų bazių. Jeigu Jums kyla pagrįstų abejonių, kad galime tvarkyti jaunesnių nei 16 metų amžiaus asmenų duomenis, prašome nedelsiant mus apie tai informuoti elektroniniu paštu info@prasmingadovana.lt

Kokius fizinio asmens duomenis tvarkome ir kokiu tikslu tai darome

Asmens duomenys: Jūsų vardas, pavardė, adresas, el.paštas, telefono numeris yra renkami ir tvarkomi siekiant pristatyti prekė Jūsų nurodytais kontaktais.

Be Jūsų atskiro aiškiai išreikšto sutikimo Jūsų telefono numerio ir/ar elektroninio pašto duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais nenaudojame.

Pateikdami asmens duomenis, patvirtinate, kad jie yra tikslūs ir teisingi. Pastebėję netikslumų, iš karto juos ištaisykite.

Slapukai.

Slapukai susideda iš mažų failų, įskaitant unikalius identifikatorius, kuriuos žiniatinklio serveriai siunčia interneto naršyklėms ir kurie vėliau gali būti siunčiami atgal į serverį kiekvieną kartą, kai naršyklė pateikia užklausą iš serverio. Slapukai naudojami žiniatinklio serveriuose vartotojų identifikavimui ir stebėjimui, kai vartotojai naršo po skirtingus svetainės puslapius ir kai vartotojai grįžta į svetainę.

Slapukai gali būti „nuolatiniai“ arba „sesijos“ . Nuolatinį slapuką sudaro tekstinis failas, kurį žiniatinklio serveris siunčia žiniatinklio naršyklei, kurį saugo naršyklė ir kuris galios iki nustatytos galiojimo pabaigos datos (išskyrus atvejus, kai vartotojas jį ištrina iki galiojimo pabaigos datos). Sesijos slapukas pasibaigs naudotojo sesijos pabaigoje, kai naršyklė bus uždaryta.www.kprasmingadovana.lt svetainėje naudojami ir nuolatiniai, ir sesijos slapukai.

Slapukuose, kuriuos mes naudojame, nėra jokios informacijos, kuri asmeniškai Jus identifikuoja, bet asmeninė informacija, kurią mes saugome apie jus, gali būti susieta su informacija, saugoma ir gaunama iš slapukų.

Mes galime naudoti informaciją, kurią gauname naudodami slapukus, šioms reikmėms:

• Atpažinti kompiuterį, kai lankotės mūsų svetainėje;

• Stebėti naršymą ir įgalinti kai kurių funkcijų naudojimą mūsų svetainėje;

• Tobulinti svetainės patogumą;• Išanalizuoti mūsų svetainės naudojimą;

• Administruojant šią svetainę;

• Suasmeninti svetainės naudojimą, įskaitant skelbimų taikymą.

Dauguma naršyklių leidžia blokuoti slapukus arba ištrinti visus jūsų įrenginyje saugomus slapukus. Visų slapukų blokavimas gali turėti neigiamos įtakos daugelio tinklalapių naudojimui. Jei blokuosite slapukus, negalėsite naudoti dalimi šios svetainės funkcijų.

Naudojantis mūsų tinklalapiu, taip pat gali būti siunčiami ir trečiųjų šalių slapukai. Mes naudojame „Google Analytics“ įrankius, kad galėtume analizuoti šios svetainės naudojimą. „Google Analytics“ įrankiai sukuria statistinę ir kitą informaciją apie svetainės naudojimą slapukuose, kurie saugomi naudotojų kompiuteriuose. Informacija, susijusi su mūsų tinklalapiu, naudojama kurti ataskaitas apie svetainės naudojimą.

Slapukus mes naudojame „AdWords“ pakartotinės rinkodaros tikslais. Šie slapukai yra „Google“ teikiamos pakartotinės rinkodaros ir elgsenos taikymo paslauga, jungianti svetainę su „AdWords“ reklamos tinklu. Atsisakyti slapukų stebėjimo galite čia: https://adssettings.google.com/authenticated.

DUOMENŲ PERDAVIMAS TRETIESIEMS ASMENIMS

Bendrovė be Jūsų išankstinio sutikimo Jūsų asmens duomenų neperduoda jokiems tretiesiems asmenims.

KIEK LAIKO SAUGOME ASMENS DUOMENIS

Asmens duomenis saugome iki tol, kol įvykdome užakymą, t.y išsiunčiame užsakytą prekę adresatui. Pasibaigus duomenų saugojimo terminui Jūsų asmens duomenis sunaikiname.

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

Su Jūsų asmens duomenimis elgiamės atsakingai. Jūsų duomenų apsaugai naudojame technines ir organizacines saugumo priemones. Duomenys laikomi saugiai ir yra prieinami ribotam asmenų skaičiui. Asmens duomenys tvarkomi Europos Sąjungos / Europos ekonominės erdvės ribose.

ATSIŽVELGIANT Į GALIOJANČIUOSE TEISĖS AKTUOSE NUSTATYTAS SĄLYGAS, JŪS TURITE ŠIAS TEISES:

· teisę susipažinti su tvarkomais savo asmens duomenimis;

· teisę kreiptis į mus su prašymu ištaisyti netikslius asmens duomenis;

· teisę reikalauti ištrinti savo asmens duomenis, išskyrus teisės aktuose numatytas išimtis;

· teisę gauti ar perduoti kitai įmonei savo asmens duomenis (vadinamoji teisė į duomenų perkeliamumą);

· teisę apriboti asmens duomenų tvarkymą tam tikromis aplinkybėmis;

· teisę nesutikti su asmens duomenų tvarkymu kai asmens duomenų tvarkymas yra grindžiamas mūsų ar trečiųjų šalių teisėtais interesais;

· teisę nesutikti su asmens duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais;

· teisę bet kuriuo metu atšaukti sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis.

Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, kreipkitės į mus el.paštu info@prasmingadovana.lt

Privatumo politikos pakeitimai

Reguliariai peržiūrime savo privatumo politiką. Ši versija atnaujinta 2021 m. balandžio 1 d.

Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų apie asmens duomenų tvarkymą, pageidavimų ar pastabų, susisiekite su mumis el.paštu info@prasmingadovana.lt