about-us

Geriausia dovana - kokybiškas laikas su artimaisiais.

Prasmingų dovanų idėja kilo karantino metu, kuomet turėjome progą įsitikinti, kad nėra geresnės ir prasmingesnės dovanos artimiesiems, kaip laikas praleidžiamas drauge, kuriant neįkainojamus prisiminimus.

Dauguma dalykų, kurie iki karantino atrodė itin reikalingi mūsų kadienybėje pamažu nugulė lentynose ir tyliai laukia, kol bus ištraukti į dienos šviesą. Tačiau labiausiai pasiilgome ne tų lentynose nugulusių šventinių drabužių, papuošalų ar išeiginių batų, o paprasčiausio bendravimo, akių kontaktų, nuoširdžių šypsenų ir laiko praleidžiamo artimųjų draugijoje.

Pamažu suvaldant pandemiją, laisvėja suvaržymai, vėl galime susitikti su artimaisiais, o kad susitikimai būtų dar įdomesni paruošėme dovanų kuponų rinkinius, kurie kviečia į nuotaikingus pasimatymus, kurių metu turėsite galimybę dar labiau pažinti jums brangius asmenis, juos palepinti ir kartu kurti prisiminimus, kuriuos metams bėgant vis labiau vertinsite.

Kokybiški, išskirtinio dizaino dovanų kuponai sukurti taip, kad kuponus padovanojęs asmuo pats suorganizuotų ir atliktų juose nurodytas veiklas. Dovaną gavusiam asmeniui tereikia išsirinkti kuponą ir suderinus laiką su kuponą padovanojusiu asmeniu kartu mėgautis įsimintinu laisvalaikiu. Net neabejojame, kad kruopščiai suplanuota mini vienos dienos kelionė, mėgstamiausių filmų vakaras, azartiška žaidimų sesija, nuoširdus pokalbis šventinės vakarienės metu ar pasivaikščiojimas gryname ore nepaliks abejingų, o galbūt sukurs naujas tradicijas, kurias ir toliau puoselėsite drauge.

Padovanokite savo artimimiesiems prasmingą, įsimintiną laiką drauge, kurį kartu prisiminsite ir branginsite, kaip didžiausią vertybę.